Hakkımızda

Bauxite Madencilik San. Tic. A.Ş., alüminyum, gıda, enerji, maden ve girişim sermayesi - fonlama alanlarında faaliyet gösteren Panda Grup tarafından “Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme ile paydaşlarımıza ve ülkemize değer yaratmak” misyonu ile 2020 yılında kurulmuştur.

1984 yılından beri ticari faaliyetlerine devam eden ve sanayici kimliği ile ekonomimize değer yaratmaya devam eden Panda Grup, entegre ve organik büyüme stratejileri ile Madencilik sektöründe de yatırım yaparak kararlı büyümesini sürdürmektedir. Bauxite Madencilik Muğla ili, Menteşe ilçesinde 1.655 hektar alan üzerine kurulu tesislerinde 10.000.000 ton görünür rezerve ve 1.000.000 ton yıllık üretim kapasitesine sahiptir.

  • Alüminyum, enerji, gıda ve ticaret gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Panda Grup iştirakidir.
  • 2020 yılında kurulan firma farklı özelliklerde boksit madeni üretimi yapmaktadır.
  • 1.655 hektarlık alanda açık ocak işletmesi mevcuttur.
  • İşletme, Muğla Menteşe bölgesindedir.
  • Güllük limanına 5 km mesafede depolama yapılmaktadır.

Yurtdışı pazarında yer alarak “uluslararası bir marka olmak” vizyonuna sahip olan şirketimiz yenilikçi, dinamik, genç ve konusunda uzman ekibimizle boksit cevheri üreterek ülkemizin zengin yeraltı kaynaklarını degerlendirmekte ve ülke ihracatına katkıda bulunmaktadır.

Tüm faaliyetlerinin temelinde müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir gelecek için çevre duyarlılığı olan Panda Grup, madencilik alanında da Bauxite Madencilik ile büyümeye devam etmektedir.

Katalog İndir

VİZYON

Müşteri memnuniyetinde
ülkede lider, uluslararası bir
marka olmak

MİSYON

Rekabetçi ve sürdürülebilir
büyüme ile paydaşlarımıza ve
ülke ekonomisine değer
yaratmak

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.